Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnešní transformační energie dne více zviditelní stará přesvědčení a rozhodnutí, které již v této chvíli nejsou perspektivní a nenavazují na dnešní situaci. Více se projeví touha po získání větší nezávislosti. Týkat se to může i úspor a energie vyrobené z obnovitelných zdrojů.

AoL icon

Kariéra

Den přeje pokroku a vzdělanosti. V tomto směru můžete dnes i náhodnou situací zaznamenat konkrétní odborný časopis, který pro Vás může být skvělý tip či jiný perspektivní poznatek. Svými bystrými nápady můžete inspirovat druhé a pokusit se něco změnit k lepšímu. Více se může zviditelnit, kdo chce vylepšit systém a tím umožnit něčemu větší přístup.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Přináší aktuální pestré informace, které Vám pomohou s předstihem reagovat a něco nového si naplánovat. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, bérce, žíly a na endokrinní systém. Vhodná je pozornost věnovaná prevenci křečových žil a to např. vyvýšenou pozicí nohou nebo střídavou sprchou teplé a studené vody dolních částí nohou.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí dnes můžete zkoumat a studovat konkrétní studii zaměřenou na to, co Vás aktuálně zajímá a o čem víte, že Vám to může v něčem pomoci. Vodnářské energie dne podporují moderní vědu a dodávají do dne chuť něco vylepšit, prozkoumat a zrenovovat. Potěšit Vás může i dnešní společenský ruch a milý důvod někam si vyjít.

Promotion