Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, těšit se můžete na to, co lze ještě dnes nového realizovat a vhodně to i prakticky použít. Můžete mít milý důvod někoho obdarovat či vytušit, kdo Vás chce dnes nečekaně něčím milým překvapit. Den mění zaměření pozornosti na příjemné starosti.

AoL icon

Kariéra

Pracovní doba Vám může nabídnout i určitou novinku či nový podnět k rozšíření si svých profesních dovedností a vědomostí. Překvapit druhého můžete i tím, jak si umíte s něčím hravě poradit a co druhý dokáže i ocenit. Kdo se zdál být odtažitý, toho dnes můžete svým profesním přístupem zcela omámit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Vnáší do dne témata spojená s disciplínou, konzervatismem a s vytrvalostí. Vhodný je i nákup výživových doplňků, které v tento čas pravidelněji používáte. Zdravotně je den zaměřen na klouby, kosti, vazy, kolena, nehty a na pokožku celého těla.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí dnes můžete mít příjemný důvod k tomu něco s údivem obdivovat. Sami můžete sklidit zaslouženou pochvalu za to, co se Vám poslední dobou povedlo, i když Vás to mohlo stát hodně úsilí. Den nabízí i téma sebelásky a její zviditelnění v praktickém životě.

Promotion