Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, den nabízí svěží organizační přípravy a příležitost něco si skvěle připravit a následně si to také zaslouženě vychutnat. Více můžete myslet na to, čím si zpestřit společné aktivity a jaký delikatestní prožitek si k tomu dopřejete.

Kariéra

V pracovní oblasti se budete moci věnovat tomu, co Vás baví a při čem sami vyvíjíte svědomité pracovní úsilí. Zaznamenat můžete i zvýšenou snahu kolektivně se podpořit i za cenu určitého omezení. Den přeje i zaslouženému úspěchu a odměnám.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Probouzí vášeň a navýšenou potřebu dopřát si labužnický prožitek a příjemné láskyplné dotyky. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Neodkládejte to, co si zasloužíte. Dopřejte si hýčkání a luxusní péči.

Láska

Dnešní energie dne podporují praktické myšlení a to i v návaznosti na plánové společné aktivity. Den přeje hojnosti a rodinnému štěstí. Měli byste mít možnost vyjádřit Váš temperament a naplnit své smysly tím, co Vám mohlo chybět.