Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnešní nášup ohnivé energie Vás může sympatickou cestou provokovat k určitému luxusnějšímu prožitku. Sami budete moci pocítit navýšený elán a touhu něčím se štědře odměnit. Vydat se tak můžete na konkrétní nákup, který Vás vždy potěší.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba Vám může zprostředkovat možnost vybrat si méně náročnou práci. Den může být trochu roztěkaný a nutit Vás něco uspíšit. Zpozorovat můžete i to, co nebo kdo má tendenci vytvářet stresové prostředí. Svým osobitým přístupem vnesete vlnu optimismu a více pocítíte svůj přínosný vliv na druhé.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje projev radosti ze života a vnáší do dne motivující prvky, které navyšují temperament a elán. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zádového svalstva a na smyslové orgány. Potěšte se vlastní vyjádřenou štědrostí vůči sobě i druhým. Vhodná je vyživující péče o vlasy, barvení a stříhání vlasů.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci soustředit na společné radostné aktivity, které máte rádi a při kterých můžete i své blízké něco nového naučit. Překvapit Vás může zaznamenaná tvořivost a invence druhého, která se může projevit pouze skrze hravost a roztomile vyjádřenou odvahu.

Promotion