Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnes budete moci obratně využít zaznamenané informace a aktuální nabídky. Černý pátek Vás může v určitém ohledu inspirovat a pomoci Vám na něčem významně ušetřit. Dnešní energie dne Vám mohou pomoci získat to, po čem delší dobu toužíte. Aniž byste to tušili, druhý bude mít dnes možnost něčím pěkným Vás na Štědrý den překvapit.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám nabídne možnost přesněji si určit náplň měsíce prosince. Měli byste mít možnost zhodnotit výsledky uplynulého období a na něco efektivně navázat. Den nabízí možnost něco detailněji regulovat a upravovat. Více se může projevit moc zákona a spravedlnosti.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Otevírá náměty spojené se společnou srdeční záležitostí a tím i důvod k projevení radosti z dosažených úspěchů druhého. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, záda a na smyslové orgány. Vhodná je relaxační masáž zad, aktivní pohyb na podporu krevního oběhu a vyživující péče o vlasy.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se dnes mohou určité věci jevit jinak, než jak si myslíte. Podezřele můžete vnímat chování druhého, který Vám ovšem záměrně něco neřekne. Den podporuje štědrost a vnáší do dne milý důvod k vzájemné láskyplné podpoře. V praktickém životě je den zaměřen i na celkové rodinné výdaje spojené s ročními poplatky a závazky.

Promotion