Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Panna

23. 8. - 22. 9.

Milé Panny, dnešní den je vhodný na úřední záležitosti. Budete se moci zaměřit na to, co ještě dnes stihnout a celkově uzavřít. Pocitově můžete vnímat, co je zapotřebí vyměnit, odstranit či jinak selektovat. Vnitřní analýzou si více uvědomíte, jaký vztah již vyšuměl a přirozeně skončil.

AoL icon

Kariéra

Profesně skvěle naskočíte do dnešní plánované aktivity. Potěší Vás celková nálada dne a možnost něco pohodlněji ukončit a dořešit. Vynasnažíte se pomoci druhému ve věci, která se Vás netýká. Upevníte tím své kolegiální vztahy a vnesete do dne optimistickou atmosféru.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Vnáší do dne navýšenou empatii a citlivější napojení na okolí. Očistné energie dne napomáhají ukončit vše, co Vám již nepomáhá. Zdravotně je den zaměřen na žaludek, žlučník, játra a na lymfatický systém. Vhodná je očistná kúra, masáž hrudi a cvičení na zpevnění prsou.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí můžete více vysledovat, si druhý dokázal sám dořešit a jak to souvisí s Vámi. Den je zaměřen také na odpad a na záležitosti spojené s tříděním odpadu. Řešit můžete i celkový úklid spojený s pročištěním konkrétní věci, jako je lednička, pračka, myčka a různé jiné domácí potřebné a denně využívané spotřebiče.

Promotion