Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní energie dne mohou podpořit Vaši zdravou zvídavost a umožnit Vám v určitém směru také trochu rebelovat. Luna ve Vodnáři nabízí možnost zaznamenat, co je nového a jaké nové téma Vás může lákat ke spontánní změně.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se dnes můžete i detailněji zabývat novými zákony a v jakém směru se i něco významně mění. Měnit tím můžete i určitý počítačový program či do systému zadávat aktuální údaje, které jsou nutné k dalším výpočtům. Potěšit Vás může i možnost věnovat se méně náročným úkolům.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Více může zviditelnit veřejný život a jakou inspiraci tím pro sebe načerpat. Den podporuje nová poznání a nabízí impuls k příjemnému studiu. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodný je pobyt na čerstvém vzduchu a jemná masáž lýtek a kotníků.

AoL icon

Láska

Zaznamenat dnes můžete, jaká vnitřní touha Vám umožňuje něco nového objevovat a něco nového se naučit. Přilákat Vaši pozornost může i zaregistrovaná informace z okolí či ze sociálních sítí. Nechte se mile překvapit, jaký impuls Vám dodá chuť něco změnit a něco příznivě vylepšit.

Promotion