Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní rodinné náměty Vám mohou předem signalizovat, na co je nutné se také zaměřit a co je zapotřebí si předem ujasnit. Luna ve Štíru nabízí podnět k rozšifrování určitých potlačených emocí a možnosti přesněji je pojmenovat.

Kariéra

V pracovním prostředí Vás může i dnešní situace upozornit na to, čemu končí lhůta či co již nemá takový potenciál. Sami bystře prohlédnete, co je zapotřebí upřednostnit, vyměnit či jinak upřednostnit. Čekat na Vás může i určitá neplánovaná aktivita.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Nabízí i náměty spojené se sexuální tématikou, žárlivostí a přehnanou kritikou. Pomoci Vám může zbavit se zbytečných obav. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Vhodný je dostatek tekutin a jemná péče o intimní partie.

Láska

Květnová sobota Vám umožní věnovat se i námětu, který mohl delší dobu viset ve vzduchu a který se může i dnešní situací intenzivněji projevit. Jednat se může o určité důvěrnosti či tabu, o kterém je již možné mluvit s nadhledem a rozumným přístupem.