Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní energie dne odkrývá, v jakém směru se boří staré hranice či jiné dogma. Nabídne Vám tím možnost více si všimnout, v jaké oblasti posilujete osobní nezávislost a to i ohledně vlastní svobodné a kreativní tvorbě. Více dnes můžete diskutovat na téma umění a moderní doby.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti den přeje obchodním schůzkám spojeným s plánováním nových společných projektů. Budete moci svými poznatky obohatit druhého a získat tím i možnost potencionální nové spolupráce. Uvažovat můžete o změně zaměření nebo jiné možnosti, která Vás dosud samotné nenapadla.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Podporuje společenské vztahy a přátelskou komunikaci s druhými. Projevit Vám může nové poznání a tím i získání osvobozujícího AHA momentu. Zdravotně je den zaměřen na holeně, kotníky, lýtka, žíly a na endokrinní systém. Nejsou vhodné dlouhé procházky. O vědomou úvahu si může říci i uvědomění si toho, jak často a při jaké práci stojíte na jednom místě a zda to prospívá Vašemu žilnímu systému.

AoL icon

Láska

Osvěžující vodnářské energie dne podporují přátelské a společenské vztahy a mohou Vám nabídnout aktuální novinku, která Vám pomůže na něco vhodně navázat a také to skvěle využít. V tomto období můžete využít i volně vzrostlý ořech ke sběru vlašských ořechů či si jinak chytře s něčím poradit. Partner Vám může navrhnout moderní úsporné řešení.

Promotion