Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, příjemná a svižná energie dne Vám může připravit malé překvapení, na které nemusíte být připraveni. Budete mít prostor zabývat se něčím, co voní novotou a co i Vám zkvalitní život. Den více zviditelní to, co Vás baví a co máte moc rádi.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vám dnešní příchozí situace nabídnou prostor k improvizaci, která ihned obratně něco vyřeší. Sklidit tak můžete obdiv za to, jak si umíte šikovně poradit. Více si všimnete, kdo je v určitém směru konzervativní a snaží se udržet odstup. Může Vás tím trochu navádět ke vzájemnému špičkování a milé výměně názorů.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Otevírá téma disciplíny, pravidelnosti a vytrvalosti. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, nehty a na pokožku celého těla. Den je vhodný na návštěvu kosmetického salonu, manikúry a pedikúry.

AoL icon

Láska

Zemské energie Kozoroha, které se těmito dny začínají prolínat Vás mohou navést k aktivitě, která za sebou zanechává viditelné a trvalé hodnoty. Začít se můžete o něco pravidelněji starat nebo mít chuť začít sezónně sportovat. Sami můžete mít potřebu druhého obdarovat něčím pěkným a také praktickým.

Promotion