Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, povšimnout si dnes můžete i projevené tvrdohlavosti u Vašeho partnera a v jakém směru se snaží o něčem Vás přesvědčit. Sami intuitivně zaznamenáte, zda má v něčem pravdu a k jakému osobnímu kroku Vás tím ponouká.

Kariéra

V pracovní oblasti Vás mohou dnešní situace nutit něco popohnat a a tím vyvíjet na sebe zbytečný tlak. Potěšit Vás tak může i to, jaká nečekaná příležitost Vám nabídne prostor k vítanému uvolnění a zaznamenání svěžího AHA momentu.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Napomáhá zdokonalit své praktické zkušenosti a to i tím, co sami chcete zkvalitnit a také tím čerpat nové zážitky. Zdravotně je den zaměřen na krk, hrtan, hlasivky, mandle, štítnou žlázu, šíji a na smyslové orgány. Vhodný je peeling, čistící pleťová maska a cviky, které uvolňují krční páteř.

Láska

Den přináší určité nové poznání či příležitost s něčím novým se seznámit. Společné zájmy se tak mohou lišit a navádět Vás k přizpůsobení toho, co Vám i den sám nabídne. V určitém směru můžete opouštět komfortní zónu a dopřát si tím i něco nevšedního a to i ve spojení s dnešní magickou Svatojánskou nocí.