Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní energie dne napomáhají společně se odměnit a dopřát si přesně to, co si zasloužíte a co si také sami dovolíte a umožníte. Zařizovat můžete i novou praktickou věc do Vaší domácnosti, zahrady či chalupy.

Kariéra

V pracovním prostředí Vás potěší i vyjádřená snaha druhého splnit si své povinnosti a zdárně tím dokončit týdenní úkoly. Více můžete myslet na další dny a cíleně si tím i něco předem zajistit či jinak na něco pohotově upozornit. Pozor na zbytečnou tendenci ještě dnes něco mít hotové, aniž byste museli.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Napomáhá potěšit se společnými zážitky a sdílením příjemným chvil a pocitů radosti. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Dopřejte si hýčkání a rozmazlování. Zasloužíte si to.

Láska

Den přeje labužnickým zážitkům a vnáší do života i zvýšenou potřebu zaslouženě si odpočinout a vnímat všemi smysly letní inspiraci. Bez práce nejsou koláče a tak můžete mít dnes i více starostí s přípravou na víkend a na dnešní večer.