Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní energie dne Vás budou chtít nalákat ke konkrétnímu luxusnějšímu prožiku. Den podporuje zdravé prosazení a nabízí i příležitost něčím obdarovat sebe i své blízké. Mile potěšit Vás může i vyjádřený odvážný přístup někoho z blízkých a vlastní projevená chuť něco sám zvládnout.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba Vám bude chtít něčím přispět a něco Vám i ulehčit. Ohnivé energie dne zaručí i úspěšné jednání a podpoří vše, na co chcete i Vy dosáhnout. V určitém směru dnes bude i moudřejší něco jen pozorovat a přímo se neúčastnit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje osobní tvůrčí talent a temperament. Zdravotně je den zaměřen na srdce, cévy, krevní oběh, páteř, záda a na smyslové orgány. Nevhodné jsou aktivity, které mohou více zatížit srdce. Vhodná je péče věnovaná konečkům vlasů, stříhání a barvení vlasů.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí si budete moci náležitě vychutnat i konkrétní spontánní aktivitu, která i druhému nepřímo naznačí, čím si chcete udělat radost a potěšení. Den přeje i společné praktické činnosti, při které budete moci i někoho druhého inspirovat a navádět ho k nové zkušenosti.

Promotion