Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, dnešní mocné energie dne spolu s ohnivou lví energií Vám mohou svým vlivem více zviditelnit moc zákona a spravedlnosti a v jakém směru je zapotřebí získat nad něčím moudrý nadhled a rozumný přístup.

AoL icon

Kariéra

Dnešní pracovní doba Vám může i skrze příchozí zprávy a informace více ujasnit budoucí postup a jak to může ovlivnit i prosincové plánované aktivity. Dočkat se můžete i významného ocenění či být jmenováni do nové funkce, o kterou máte sami osobní zájem.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje společné prospěšné zájmy, které Vás těší a které Vás naplňují radostí a spokojeností. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zad a na smyslové orgány. Sami můžete citlivěji vnímat, jaká laskavá věnovaná péče o tělo Vám delší dobu chyběla a co pro to i dnešními kroky sami děláte.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám dnešní rodinné dění může pomoci něco pohotově přehodnotit a tím i dobře zužitkovat. Černý pátek Vám může i prakticky nepřímo pomoci ušetřit na tom, čím kvalitním chcete v blízké budoucnosti obdarovat nejbližší. Den otevírá i náměty spojené s ročními poplatky a periodickými rodinnými výdaji.

Promotion