Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Rak

22. 6. - 22. 7.

Milí Raci, Luna se přehoupla do Vašeho znamení. Můžete pocítit větší význam dnešního dne a to i ohledně vlastní vyjádřené odpovědnosti vůči druhým. Budete moci druhému potvrdit, jak umíte dodržet slovo a na co můžete být sami za sebe pyšní.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí Vám i okolní vlivy nabídnou možnost něco zdárně uzavřít a dokončit. Den je vhodný i na vyřízení si úředních záležitostí. Více se zviditelní opravdová snaha druhých vzájemně si pomoci a dořešit záležitosti spojené s uzávěrkou měsíce září. Končit může i konkrétní pracovní vztah či jiná dohoda.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do Vašeho znamení. Využít můžete příznivý vliv této energie k vlastní potřebě ukončit vše, co není s Vámi v souladu a co pro Vás již nemá význam. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žlučník, žaludek a na játra. Pocitově si sami snadno určíte, jaká strava Vám více vyhovuje a zda Vám případná konkrétní očistná kúra aktuálně pomůže.

AoL icon

Láska

Dnešními kroky budete moci uzavřít případné přechodné období, které Vám mohlo přinést důležitou životní zkušenost. Budete moci získat moudrý odkaz, který Vás i pocitově posílí. Více si zviditelníte, kdo s Vámi již nerezonuje a od koho se sami odpoutáváte. Očistný charakter dne Vám sám umožní nalézt větší vnitřní klid a úlevu.

Promotion