Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní energie dne dodávájí určité stagnaci svižnější pohyb a tím i možnost něco perspektivního vítaně posunout vpřed. Týkat se to může i konkrétní spolupráce, která se nemohla dosud uskutečnit. Podpořit Vás v tom může i příznivý vliv společenské Luny ve vzdušném znamení Vodnáře.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vás bude moci potěšit možnost něco si zvolit dle vlastního výběru a tím pocítit i motivační impuls, který Vám mohl chybět. Více se může projevit dobrá vůle druhého a společná snaha zajímat se o novinky a moderní technologii. Navrhnout můžete i konkrétní zlepšovací návrh.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Přináší svěží bystré postřehy a možnost nečekaně něco skvěle skloubit a zjednodušit. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, holeně, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodný je aktivní pohyb na podporu krevního oběhu. Den přeje i změnám, které mohou osvěžit konkrétní druh sportu příjemnou novinkou.

AoL icon

Láska

Den přeje i milostným vztahům a může Vám dnešními spontánními úvahami nabídnout možnost něco vítaně obměnit či si zvolit lepší verzi konkrétního společného plánu. Svěží inspirace může přicházet i z okolí a to i nečekanou cestou. Více času můžete strávit při čerpání nových informací a to i na internetové síti.

Promotion