Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, sobotní čas Vám nabídne prostor k poutavému rozhovoru a k atraktivním programům, o které sami stojíte. Trošku Vás může trápit žlutý prach, který poletuje všude kolem. Stejně si nenecháte ujít dobrou náladu i přesto, že se můžete dozvědět rodinnou novinku.

Kariéra

V pracovní oblasti se může dnešními situacemi projevit i to, co přirozeně končí a jak to souvisí s koncem měsíce května. Den přeje i kontrole lhůt a doby použivatelnosti. Předběžně můžete zjistit i to, co se musí v příštím týdnu vyměnit, odstranit či jinak aktualizovat.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Podporuje partnerskou přitažlivost a dodává i chuť flirtovat a dopřát si magický den. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, konečník, vylučovací orgány a na nervový systém. Vhodná je jemná péče o intimní partie a dostatek tekutin.

Láska

Tajuplná Luna ve Štíru nabízí i příležitost o něčem se spontánně domluvit a pozměnit tím i dnešní plány. Mluvit můžete k něčemu i velmi kriticky a tím si i připomenout vlastní zkušenost. V určitém směru můžete více mluvit o svobodě a o potřebě trochu se uvolnit.