Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní energie dne Vám může více zviditelnit téma nezávislosti a v jakém směru Vám dnešní zaměření toto téma odkrývá. Potěšit Vás může i dnešní pozvánka na konkrétní akci či získaný prostor na návštěvu kavárny a setkání s někým, kdo velice dobře zná Vaše názory a přesvědčení.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba vnáší do dne nové náměty spojené s moderními zlepšováky a různými odbornějšími výzkumy. Zaznamenat tak můžete skvělou informaci o tom, jaké pokrokové možnosti můžete aktuálně uplatnit a co starého se tím případně boří. Potěšit Vás může i možná snadnější výměna něčeho, co i Vám přinese větší užitek.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Podporuje společenské vztahy a zájmy a dodává do dne obohacující výměnu nových poznatků. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, holeně, žíly a na endokrinní systém. Vhodná je prevence křečových žil a jemná masáž lýtek a kotníků. Nevhodné jsou dlouhé procházky a delší stání na jednom místě.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se dnes můžete více věnovat konkrétnímu výzkumu a mít snahu v něčem se dobře orientovat. Partner dnes může více otevřít téma chytré domácnosti a v jakém směru můžete případně ušetřit na energiích. Povšimnout si můžete, v jaké situaci Vaše dítko trochu rebeluje či je jinak jemně vzpurnější.

Promotion