Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní náměty Vám pomohou pravidelněji se na něco zaměřit a tím i něco pěkného realizovat. Sami můžete pocitově vycítit, co Vás již nenaplňuje v oblasti vlastní tvorby a co nového byste rádi začali vytvářet.

AoL icon

Kariéra

Profesně Vám dnešní situace může pomoci více zvýraznit Vaši obratnost a pružnost a jak umíte hladce vyřešit aktuální požadavky druhých. Sami tím zviditelníte, co Vás na Vaši profesi baví a čím můžete inspirovat druhé. Sklidit můžete i zasloužený obdiv.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Kozoroha. Vnáší do dne i téma konzervatismu a disciplíny. Sami si budete moci určit, o co se pravidelněji zajímat. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, kolena, nehty a na pokožku celého těla. Vhodná je úprava nehtů a vyživující péče o pokožku celého těla.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci získat dobrý důvod k tomu, něco si prosadit podle svého a již se neúčastnit toho, co Vás upřímně nebaví. Druhý může poznat, jak umíte být i v konkrétní situaci odtažití a co tím druhému nepřímo vysíláte. Den otevírá téma sebelásky a sebehodnoty. Potěšit Vás může i dnešní plánovaná návštěva kosmetického salonu.

Promotion