Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní energie dne mohou vytvářet vnitřní neklid a nepřímo Vás nutit čerpat co nejvíce inspirace a informací tak, aby Vám nic neuniklo. Potěšit Vás tak může příchozí přímý tip, jak a čím se nechat inspirovat.

Kariéra

Dnešní energie dne mohou i příchozí událostí něco vítaně změnit. Měli byste mít možnost k něčemu se fakticky a věcně vyjádřit a upřednostnit tím, co není pro Vás tolik omezující. Rozhodnout se může i o tom, kdo koncem června ukončí konkrétní pracovní činnost.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Zemské energie dne napomáhají pevně ukotvit nový záměr a něčím jej i příjemně obohatit. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hlasivky, mandle, štítnou žlázu a také na smyslové orgány. Dopřejte si konkrétní požitek a uspokojení chuťových pohárků. Vhodná je jemná masáž krku a uvolňující cviky zaměřené na krční páteř.

Láska

V domácím prostředí se může více zviditelnit touha po novém poznání u sebe i u blízkého a v určitém směru Vás šokovat tím, co druhého napadne. Spontánně se tak můžete rozhodnout dopřát si luxusní zážitek či akci, která za to bude stát. Určité nečekané magické kouzlo Vám nabídne i dnešní Svatojánská noc.