Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, příjemně na Vás může učinkovat i vliv Svatojánské noci a nepřímo Vás navádět k uvolnění a svěžímu vnímání přítomného okamžiku. Pociťovat můžete zvýšenou vášeň po prožitcích, které byste si měli dopřát a které Vás dnes mohou také vábit a lákat.

Kariéra

Dnešní energie dne napomáhají využít přízně okolí a společně se chopit díla, na kterém Vám záleží. Potěšit Vás tak může i to, co dnes všechno stihnete a co si vyřídíte. V určitém směru se můžete zaměřit na konkrétní pravidelnou aktivitu, která je spojena s koncem každého měsíce.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Podporuje rodinnou stabilitu a přináší impulsy k využití darů přírody a jejího blahodárného vlivu. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, štítnou žlázu, hrtan, uši a na smyslové orgány. Více Vás mohou zajímat bylinky a jejich praktické využití.

Láska

Den přeje rodinnému štěstí a společným aktivitám, které jste si již předem naplánovali. Více práce můžete mít s praktickým zajištěním a dohlížet na to, aby Vám nic podstatného nechybělo. Těšit se můžete na to, čím sami chcete překvapit své blízké.