Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní příhodné podmínky a celková atmosféra dne Vám umožní dovolit si trochu více se rozšoupnout a štědře se za něco odměnit. Lákat Vás k tomu mohou i dnešní ohnivé lví energie, které svým vlivem navyšují vnitřní touhu po radosti a uspokojení svých tužeb.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba vnáší do dne možnost zvolit si méně náročnou činnost a možnost využít příhodné načasování k úspěšné spolupráci s druhými. Sami můžete mít zvýšenou tendenci přispět svými profesními zkušenostmi a být po ruce tam, kde to intuitivně sami zaznamenáte. Váš projevený elán Vám může i druhý závidět.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Probouzí vášeň a náruživost a vnáší do dne radostnou společnou obohacující tvorbu. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, páteře, zad a na smyslové orgány. Vhodné je zastřižení konečků vlasů, barvení a vyživující péče o vlasy.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci projevit zdravé odhodlání a mít možnost věnovat se také srdeční záležitosti a to skrze praktickou domácí práci, kterou máte rádi a která Vás baví. Potěšit Vás tak může i pečení vánočního cukroví či jiná pestrá společná zábavná aktivita. Den podporuje spontánní hravost a chuť, něco nového si vyzkoušet.

Promotion