Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, páteční energie dne mají tendenci něco vyrovnat do přirozenějšího stavu věcí. Sami můžete pocítit určitý tlak nebo odpor, který je možný s určitým nadhledem prospěšně využít. Dnešní zaznamenané informace Vám mohou předat moudré poselství.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám umožní zabývat se také otevřenou záležitostí, která nemohla být dříve projednávána. Věci se dnes mohou více projasnit a upřesnit přímý směr. Měli byste mít možnost fakticky shrnout výsledky uplynulého měsíce a již mít představu o tom, co je nadále progresivní a efektivní.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Podporuje vyšší princip vzájemné spolupráce, velkorysost a štědrost. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteře, zádového svalstva a na smyslové orgány. Více můžete pocítit, co Vám delší dobu chybělo v souvislosti s tím, jakou péči věnovat svému tělu, duši a mysli.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám dnešní atmosféra dne umožní něco rozvážně analyzovat a porovnávat. Záležet Vám může i na vyjádřeném názoru někoho z rodiny a jakou možnost si tím společně vyberete. Všimnout si můžete, v jakém směru ustupují osobní zájmy a je pro Vás důležitá vzájemná shoda.

Promotion