Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Ryby

21. 2. - 20. 3.

Milé Ryby, dnešní energie dne Vám pomohou od něčeho si ulevit a tím i přestat na něco tolik myslet. Končit tak může určité období, které Vás mohlo i pocitově více vysilovat, i když se mohlo jednat o někoho druhého. Vracet se může někdo blízký z delší cesty nebo Vám jiným způsobem naznačit, s čím si již nemusíte dělat starosti.

AoL icon

Kariéra

Profesně Vám dnešní dění pomůže dokončit konkrétní rozdělanou práci. Více se zviditelní vzájemná snaha dodržet termíny a lhůty a v co nejkratší době zdárně uzavřít povinnosti spojené s měsícem září. Povšimnout si můžete i toho, kdo drží slovo a na koho se můžete vždy spolehnout.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Dodává do dne rodinné náměty spojené s projevenou vzájemnou snahou vyřešit vše, co je aktuálně potřebné a co se mohlo i delší dobu protahovat. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Vhodná je i jemná masáž prsou a s tím související prevence.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci věnovat tomu, co je zapotřebí odklidit, odstranit či jinak zlikvidovat a to i ohledně suchých a odrostlých rostlin na Vaší případné zahrádce. O slovo si může říci i studna, vodovodní potrubí, kanalizace či jiný druh odpadu. Celkově den přináší možnost dosáhnout úspěšného završení konkrétní rodinné záležitosti.

Promotion