Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, dnes si budete moci povšimnout, jaký významný vliv na Vás má dnešní postavení Luny ve vzdušném znamení Vodnáře. Motivovat Vás může i k menší rebélii a k vyjádření toho, co i dnešními kroky chcete změnit či jinak vylepšit.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se můžete více zabývat novými zákony a co vše se tím i v letošním roce mění. Den přeje i studiu a je možné, že se budete zabývat novým počítačovým programem či zjišťovat, jaká moderní technologie Vám může pomoci vhodně na něco navázat. Potěšit Vás může i méně zátěžová práce.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Poutá pozornost k veřejným zájmům a nabízí i možnost zapojit se do konkrétního nového kolektivu. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodné jsou nové cvičební programy a jemná péče o lýtka a kotníky.

AoL icon

Láska

Energie dne podporují vnitřní touhu svobodně si zvolit aktivitu, která Vás sama přitahuje a láká. Intenzivněji tak můžete zpozorovat i nutkání někoho z rodinných členů, osobně se zabývat vlastními zájmy. Luna ve Vodnáři podněcuje k novému poznání i nečekaným a spontánním impulsem.

Promotion