Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, sobotní čas Vám nabídne možnost smířit se s tím, co v blízké době přirozeně končí a co i pocitově tak sami vnímáte. Podvědomě můžete vyhledávat místa v přírodě, které Vám pomohou zklidnit mysl.

Kariéra

V pracovní oblasti dnes můžete mít důvod k tomu, něco pozměnit, vyměnit, upřednostnit a to i vzhledem k aktuální situaci. Co bylo složité či jinak náročnější, to se dnes bude moci přehodnotit a dát Vám tak možnost vypracovat nový návrh.

Zdraví

Luna ve Vašem znamení podpoří Váš sex-appeal a přirozenou přitažlivost. Rozhodnout se můžete změnit konkrétní pravidelnost a určit si tím nový směr. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Dopřejte si přesně to, co Vám dává více svobodných pocitů a uvolnění.

Láska

Luna se dnes přehoupla do Vašeho znamení. Objevit se může i rodinné tabu či jiné téma, o kterém je nutné také povídat a které může být určitou reakcí na konkrétní kritický pohled. Prohlédnout tím můžete i určitou neochotu druhého a jaký kompromis zvolit.