Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, svěží energie dne Vám nabídne prostor pro osobní posouzení aktuální situace a k možnosti setkat se s někým, s kým si rozumíte. Vodnářské energie napomáhají uvědomit si vnitřní nastavení a pravdivé nasměrování toho, co sami chcete nadále vytvářet.

AoL icon

Kariéra

Povšimnout si dnes můžete, kdo Vás v pracovní oblasti chce o něčem přesvědčit. Sami tak budete mít prostor ke zvažování a určení si, zda se Vám něco vyplatí a zda to má i dlouhodobější reálnou perspektivu. Oddálit se může i konkrétní činnost, která Vám samotným nevyhovovala a odvracela pozornost od dnešních povinností.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Podporuje důvtip a chytré uvažování. Odkrývá informace k dlouhodobějším záměrům a vizím. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodná je pozornost věnovaná žilnímu systému a jemná masáž lýtek a kotníků.

AoL icon

Láska

Dnešní rodinné dění může i nepřímo naznačit, v jakém směru modernizujete svoji domácnost a jak Vám i mladší generace v tomto pomáhá. Využijete dnešní informace k chytrému tahu a něco si tím i předem zajistíte. Den přeje plánování setkání přátel a jiných aktivit, které mají společenský charakter.

Promotion