Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, dnešní energie dne nabízí prostor pro uvolnění a příjemný důvod něco pěkného pro sebe udělat. Těšit se tak můžete na návštěvu kosmetického salonu nebo na aktivitu, která Vás baví a dodává Vám příjemné pocity.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se dnes může více projevit příznivý vliv dřívější změny. Odpadnout Vám může povinnost, která Vám nevyhovovala nebo nebyla pro Vás tolik smysluplná. Měli byste mít možnost vybrat si činnost, která Vás více baví a profesně naplňuje. Změna je pohyb. O tom dnes můžete i více hovořit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Dodává do dne možnost spojit příjemné s užitečným. Zviditelňuje přínos vytrvalé a usilovné práce. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, nehty a na pokožku celého těla. Vhodné jsou výživové doplňky, které podporují správnou funkci kloubů.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí můžete pocítit touhu vyzdobit si domov podzimní dekorací nebo se zabývat praktickou činností, při které budete moci uplatnit své kreativní nápady. Postřehnout dnes můžete i zvýšený zájem někoho z rodiny podpořit Vás nečekaným darem či jinak vyjádřenou velkorysostí.

Promotion