Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, i předchozí bouřky mohly trochu zamotat Vašimi plány a přinést Vám o starost více. Dnes si tak můžete zajišťovat konkrétní záležitosti spojené s pojištěním či zajištěním konkrétní škody, které mohla i bouřka přinést.

Kariéra

V pracovním prostředí mohou i okolní vlivy změnit plány dnešního dne. Bystře prohlédnete, jaká situace Vám může pomoci něco vhodněji přizpůsobit či jinak vítaně napravit. Měnit můžete i místo či službu, kterou pravidelně využíváte k pauze na oběd.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Přináší více praktických povinností spojených se zabezpečením aktuálních rodinných potřeb, které se mohou týkat i společné práce na zahradě. Zdravotně je den zaměřen na krk, hrtan, hlasivky, mandle, štítnou žlázu a na šíji. Vhodná je masáž krku a dekoltu a cvičení zaměřené na krční páteř.

Láska

Dnešní energie dne mohou vyvolávat trochu roztržitosti a potřeby něco rychle vyřešit. Potěšit Vás tak může i ochota druhého s něčím Vám pomoci, aniž byste to předpokládali či o něco sami žádali. Zvláštní kouzlo dnešního večera příjemně podpoří magická Svatojánská noc.