Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, letní pátek Vás může více svazovat i tím, co si chcete plánovaně dopřát a ještě dnes si k tomu i něco zajistit. Myslet můžete na různé souvislosti a na to, aby Vám nic důležitého nechybělo.

Kariéra

V pracovní oblasti Vás mohou zdržet různé povinnosti, které se týkají kolektivní práce a které se budou muset ještě dnes dořešit. Povšimnout si můžete i zvýšeného pracovního úsilí a snahy druhých ještě dnes něco zdárně dokončit.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Navyšuje touhy a potřeby dopřát si výjimečné prožitky a také si je umožnit. Podporuje rodinné štěstí a upřímnou přízeň. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, uši, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Dopřejte si dobré jídlo a pití a spoustu krásných letních prožitků.

Láska

Den přeje i konkrétním rodinným tradicím a společným zážitkům, které jste si předem společně naplánovali. Pocítit můžete i zvýšenou potřebu projevit Váš temperament a chuť dopřát si něco delikatesního a luxusního. Měli byste mít v tomto směru dveře otevřené dokořán.