Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, energie dne podporuje nové zkušenosti a může Vám i skrze druhé ukázat, v jakém směru je zapotřebí nechat druhého něčím si projít. Sami jste si pro dnešní den mohli vybrat malou osobní výzvu spojenou s odvážným krokem.

AoL icon

Kariéra

Dnešní pracovní doba může poukázat na to, co je kontraproduktivní, i když to mohlo být v dobré víře zamýšleno. Jednat se může o nutnost něco rychle vyřídit nebo jinak uspěchat. Ohnivé energie dne tak mohou mírně naznačit, kdy se spěch nevyplatí a je zapotřebí zvolit přirozené tempo.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Vnáší do dne náruživost a chuť prosadit se vlastní kreativní tvorbou. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, páteře, zad a na smyslové orgány. Den může připomenout i konkrétní prevenci. Vhodné jsou cviky k posílení zádového svalstva a vyživující péče o vlasy.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám dnešní dění pomůže od něčeho se distancovat a nechat konkrétní záležitost tomu, komu to náleží. Intuitivně sami dobře posoudíte, kdo si potřebuje něco prožít na vlastní kůži a tím přijmout i určitý moudrý odkaz. Těšit se můžete na společné pestré aktivity a projevený temperament.

Promotion