Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, poslední listopadový pátek Vám pomůže efektivně a organizačně zapojit Vaše blízké a společně si tím zajistit vše potřebné. Intuitivně předem zaznamenáte, komu sami budete moci ušetřit cestu či jinou povinnost, aniž by Vás to stálo mnoho sil.

Kariéra

V pracovním prostředí se více projeví produktivita kolektivní práce a vzájemná snaha pohotově jednat. Na poslední chvíli se může i něco měnit a umožnit Vám i vítaně improvizovat či něco jinak příjemněji nakombinovat.

Zdraví

Luna se ještě chvíli pohybuje ohnivým znamením Střelce. Napomáhá postřehnout i to, jaké okolní vlivy Vám umožňují uvolněněji se seberealizovat. Zdravotně je den zaměřen na boky, kyčle, stehna a také na kolena, kosti, klouby a nehty. Více můžete myslet na druhé a jakou péči jim věnovat.

Láska

Den může svádět i k utrácení, které Vám však nezabrání v tom, udělat si společnou radost. Vracet se může i někdo z rodiny domů a něčím milým Vás překvapit. Střelecké energie navyšují vášeň po dobrodružství, které může být spojeno i s partnerovo sázkou na fotbalový zápas dne.