Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

27.11.2021

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, dnes se budete moci zaměřit na to, co sami chcete ještě dnes zdárně dokončit a co Vám i pocitově přináší spokojené pocity. Sami budete moci přímo kouzlit a nechat se unášet dnešními příjemnými vjemy.

AoL icon

Kariéra

Sobotní pracovní doba vnáší do dne náměty spojené se systémem a pořádkem. Den přeje úklidu a možnosti něco si přerovnat a přetřídit. Potěší Vás jasné informace, přesná data a získaný přehled. Den také něco důležitého ukončuje a nabízí k tomu i příhodné podmínky.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Panny. Využít budete moci její příznivý vliv k možnosti něco si ve větší lehkosti ve Vaší domácnosti přehledně uspořádat. Zdravotně je den zaměřen na trávení, slinivku, slezinu, tenké a tlusté střevo. Vhodná je lehká strava a jemná masáž břicha.

AoL icon

Láska

Dnešní energie dne podpoří rodinnou atmosféru vzájemně vyjádřeným klidnějším přístupem. Druhý Vám může laskavým postojem pomoci uvědomit si i to, na co nemusíte tolik pospíchat a s čím Vám může sám rád pomoci. Týkat se to může i konkrétního předvánočního úklidu, který ještě dnes potřebujete mít hotový.

Promotion