Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Štír

23. 11. - 21. 12.

Milí Štíři, dnešní energie dne podporují vše, co má být již dokončeno či jinak uzavřeno. Končit tak může i konkrétní dlouhodobější záležitost, která se Vás nemusela osobně týkat, ale i tak Vám případně přidělávala starosti ohledně někoho blízkého.

AoL icon

Kariéra

Dnešní pracovní doba více zviditelní, kdo má snahu dokončit vše, co je zapotřebí do konce měsíce září stihnout a uzavřít. Sami se vynasnažíte vyjádřeným pracovním úsilím dodržet stanovené lhůty a termíny. Dnešní informace Vám mohou potvrdit, kdo odchází nebo jaká služba či aktivita již koncem měsíce září končí či již nebude nadále využívána.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Spolu s očistnou energií dne napomáhá od něčeho se již odpoutat a vnitřně tím nalézt i moudrý odkaz minulého období. Zdravotně je den zaměřen na žaludek, žlučník, játra, hruď, prsa a na lymfatický systém. Dopřejte si příjemnou koupel s přídavkem soli. Vhodná je lehká strava a zvýšený příjem tekutin.

AoL icon

Láska

Rodinné dění Vás může nasměrovat k potřebě něco zdárně dokončit a vyřešit. Luna v Raku připomíná téma vody spojené s každodenním používáním. Zajímat Vás tak mohou aktuální úsporné programy a to i ohledně vytápění. Den přeje i úklidovým pracím spojeným s odstraněním uschlých a odkvetlých rostlin doma i na zahradě či na balkoně.

Promotion