Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, den může být plný změn, které se mohou zdát být na první pohled nevhodné. Po detailnějším zkoumání se Vám bude moci projevit, v jakém směru je možná změna vítaná a co se Vám tím samo nabízí.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí se může objevit i konkrétní zlepšovací návrh či jiná bystrá úvaha, která Vás může i mile inspirovat. Sami budete moci přímo sršet nápady a mít tendenci něco si zjednodušit. Více se může zviditelnit i konkrétní riskantní tah a zda se Vám něco vyplatí.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Překvapit Vás mohou i znalosti mladší generace a v čem Vám pomáhají objevit nový směr. Zdravotně je den zaměřen na holeně, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Intuitivně dnes můžete měnit i konkrétní cvik, aby Vás tolik nezatěžoval. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků.

AoL icon

Láska

Den přeje novému poznání a to i v milostných vztazích. Luna ve Vodnáři přináší i příjemnou nečekanou společnost a možnost zaregistrovat námět, který Vás nemusel napadnout. Dnešní úvahy tak mohou odstartovat nové plánování a svěží motivaci společně něco nového podniknout.

Promotion