Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

11.06.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, dnešní energie dne Vám bude moci zprostředkovat vnitřní pocity spokojenosti. Podařit se Vám mohlo něco dokonale sladit a dnes se za to i náležitě odměnit příjemným prožitkem. Osamělí Střelci mohou více pocítit touhu společensky se více projevit a jít tam, kam je to samo přitahuje.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám sama nabídne příležitost vyniknout a v přirozeném tempu druhému ukázat, v jaké oblasti se umíte brilantně pohybovat. Objevit se můžete i nečekaná nabídka, která Vám sedne přímo na tělo.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Přináší náměty k radostným prožitkům, které si sami svým přáním do života přitahujete. Zdravotně je den zaměřen na žaludek, žlučník a játra. Při dnešním případném grilování myslete i na svůj žaludek. Vhodná je lehká strava a zvýšený příjem nealko nápojů.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám dnešní rodinná atmosféra umožní vzájemně se něčím pěkným obohatit. Do popředí zájmu se dostávají témata spojená s dopřáním si společných prožitků a radostných aktivit. Touha po romantice Vás může lákat ke spontánní večerní akci.

Promotion