Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, i květnová sobota Vám nabídne možnost zabývat se praktickými aktivitami na zahradě a případně i v zahraničí. Den připomíná potřebu cítit se svobodně a může ve Vás vyvolat potřebu kriticky reagovat na aktuální omezení či projev nesvobody.

Kariéra

V pracovní sféře se můžete zabývat konkrétní reorganizací, výměnou či konkrétní obnovou. Den uvolňuje novou příležitost, která mohla být dosud pro Vás limitující. Potěšit Vás může i to, co se dnes dozvíte a co si může vyžádat i rozumné ověření.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Nabízí určité tajemství lásky, které se může projevit i skrze to, komu jste také sympatičtí a kdo by se rád s Vámi seznámil. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány a na nervový systém. Vhodná je péče o intimní partie, dostatek tekutin a případné zdravotní informace o hormonálních změnách.

Láska

Luna ve Štíru nabízí i možnou rodinnou novinku, která pro Vás může být nečekaná a možná i mírně šokující. Někdo z blízkých Vás může informovat o tom, co chce uskutečnit, aniž by se s Vámi o tom dříve zmínil. Vzbudit to ve Vás může obavu, která však nemusí být opodstatněná.