Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, lákat Vás to dnes může do společnosti nebo za někým, s kým budete moci probrat aktuální situaci a otevřeněji o něčem mluvit. Vodnářské energie dne podporují společenské vztahy a náměty, podporují nové plány a nové úhly pohledu.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti si budete moci více všimnout toho, kdo má tendenci dělat věci při starém a kdo tím vyjadřuje i své vnitřní přesvědčení. Den přeje vynálezům, vědě a výzkumu. Nabízí prostor pro uměleckou tvorbu a možnost něco v tomto smyslu i kreativně osvěžit. Potěší Vás příjemná spolupráce s druhými a upřímná snaha vzájemně dojít ke kompromisu.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Nabízí revoluční myšlenky a touhu svobodně se projevovat. Vnáší do dne i AHA momenty vedoucí k rozpuštění minulosti. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, holeně, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Nejsou pro dnešní den vhodné delší procházky a dlouhé stání na jednom místě. Vhodná je jemná masáž lýtek a kotníků.

AoL icon

Láska

Dnešní svěží energie dne Vás mohou navést k tomu, něco chytře vylepšit a to i s ohledem na modernizaci bytu. Partner tak může přijít s nápadem, na čem ušetřit a v čem podpořit chytrou domácnost. Přesvědčovat Vás může druhý o tom, co je aktuálně výhodné a zda máte na to stejný názor. Něco se dnes může i náhle změnit a tím Vám i něco sympatického naznačit.

Promotion