Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, příjemné energie dne Vám dodají zlepšení nálady a možnost něčím pěkným obdarovat sebe i druhé. Pochlubit se můžete tím, na čem vytrvale a usilovně pracujete a jaké výsledky jsou již viditelné. Zaujmout Vás může novinka, kterou ještě dnes budete chtít mít doma.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti se může naskytnout konkrétní nová věc či nový podnět, který Vám i praktickým způsobem v něčem přispěje. Případná dřívější změna dnes může zviditelnit, jaký příznivý vliv má a jaké možnosti Vám tím nabízí. Sami si budete moci více uvědomit, v jakém směru máte volnou ruku a možnost sami si něco řídit.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Vnáší do dne možnost sympatickou cestou zviditelnit vynaložené pravidelnější projevené úsilí a tím i zhodnotit výsledky této konkrétní aktivity. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, nehty, pokožku celého těla a na krevní oběh. Vhodné je i obnovení konkrétního sportu, který v tento čas sami rádi aktivně provozujete.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí si dnes můžete všimnout netušeného, nově se otevírajícího potenciálu u Vašeho dítěte. Náhodně můžete objevit, co samo pěkného tvoří, aniž by Vám o tom něco řeklo. Potěšit Vás může i změna zaměření a možnost více se uvolnit a zvolit i zábavnější aktivity.

Promotion