Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, dnešní energie dne Vás mohou upozornit na určitý zdravotní menší problém, který může být spojen i se zvukovodem a ušními kanálky. Vliv Luny v Býku navyšuje smyslové vnímání a napomáhá něčemu i předejít.

Kariéra

V pracovní oblasti se budete moci zabývat tím, co sami chcete vylepšit či případně podpořit. Okolní vlivy Vám mohou vyjít naproti a pomoci Vám vítaně něco ovlivnit a to i neplánovaně a nečekaně.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Svým vlivem má tendenci uzemnit se a řešit záležitosti prakticky a výhodně. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu, uši a na smyslové orgány. Dopřejte si luxusní péči a dobré jídlo a pití. Vhodná je i prevence zaměřená na krční páteř spojená se cviky, které uvolňují blokace krční páteře.

Láska

Dnešní společná rozprava může více zviditelnit i to, co již chcete mít po praktické stránce hotové a jaké společné zálibě byste chtěli dát přednost. Vliv Luny v Býku přináší věcné připomínky a úhly pohledu, které napomáhají podpořit stabilní prostředí. Magické kouzlo dnešnímu večeru přidává i dnešní Svatojánská noc.