Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, den přináší určitý příjemný závazek, který sami rádi podpoříte a ještě k tomu přidáte i třešničku na dortu. Měli byste mít příležitost na něco se těšit a projevit tím i upřímnou radost a štědrost.

Kariéra

V pracovním prostředí na Vás může čekat více manuální práce a společných činností, které se pravidelně ke konci měsíce objevují. Potěšit Vás tak může i projevená svědomitost a pracovní úsilí druhých. Měli byste mít z něčeho upřímnou radost.

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Býka. Napomáhá dopřát si společnou odměnu a více tím zviditelnit i to, čeho máte dostatek a vnímáte tím rodinné štěstí. Zdravotně je den zaměřen na krk, šiji, uši, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu a na smyslové orgány. Vhodná je i péče o uši a ochrana uší před slunečním zářením a případnými povětrnostními vlivy.

Láska

Den může být pro Vás i více zatěžující a to i ve směru potřeby na nic důležitého nezapomenout. Den přeje společným aktivitám, při kterých si budete moci dopřát příjemný degustační zážitek či jiné aktivity, které Vám mohly i pocitově chybět.