Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

25.11.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, ohnivé energie dne Vám nabídnou možnost cítit se jako ryba ve vodě a něco si i náležitě s projevenou radostí vychutnat. Den otevírá náměty spojené se srdeční záležitostí a napomáhá věnovat se tomu, co Vás společně baví a obohacuje.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba Vám dnešními situacemi může nabídnout možnost zvolit si méně náročnou práci. V určitém směru můžete být dnes náhodným pozorovatelem konkrétní události a bystrým okem zaznamenat, jaká Vaše profesní zkušenost může celé záležitosti prospět.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Probouzí vnitřní oheň a zdravé odhodlání potěšit se i tím, co Vás upřímně baví a přitahuje. Zdravotně je den zaměřen na oblast srdce, cév, krevního oběhu, zádového svalstva a na smyslové orgány. Vhodná je péče o vlasy, krátké procházky a relaxační masáž zad.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí se budete moci zaměřit na příjemné praktické aktivity, které máte rádi a které Vás i vnitřně naplňují radostí. S projevenou lehkostí můžete dnes i při pečení cukroví nebo jiné dekorativní tvorbě mít možnost s něčím si hrát a něco si různě zkoušet. Učit tím můžete i své děti projevit originální styl a mít radost z dosaženého úspěchu.

Promotion