Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

26.11.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, dnešní energie dne mají snahu něco vyrovnat do přirozeného stavu věcí. Neberte si proto nic osobně a dopřejte si najít v něčem vyšší smysl. Více se může zviditelnit určité tření mezi osobnostmi, které může vyvolat i vliv Luny ve Lvu.

AoL icon

Kariéra

Páteční pracovní doba Vám umožní více vnímat následky předchozích rozhodnutí a vlastní projevené odpovědné práce. Vracet se Vám tak může zasloužená odměna a osobní ohodnocení. Opakování je matka moudrosti. V tomto směru můžete významně ovlivnit následující vývoj konkrétní situace.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Lva. Posílí Vaše dobré úmysly vyjádřeným spravedlivým postojem. Nabízí i AHA moment ohledně společné životní cesty. Zdravotně je den zaměřen na srdce, tepny, páteř, zádové svaly a na smyslové orgány. Nezatěžujte své srdce náročnou fyzickou aktivitou a dopřejte si přesně to, co Vám mohlo delší dobu chybět.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí budete moci s rozvahou něco porovnávat, upravovat, usměrňovat nebo naopak podporovat. Nechte se vést intuicí v propojení s logickým uvažováním. Co si sami dnes moudře zvolíte, to Vás i vnitřně povzbudí a vnese více optimismu.

Promotion