Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

29.09.2021

Horoscope

Střelec

23. 11. - 21. 12.

Milí Střelci, očistný charakter dne Vám umožní vnímat, s čím si již nemusíte dělat tolik starostí. Končit může i konkrétní úřední záležitost, která se mohla i delší dobu protahovat. Pocítit budete moci úlevu a možnost něčím se již nezabývat.

AoL icon

Kariéra

V pracovní oblasti Vás i dnešní okolní vlivy podpoří v tom, co potřebuje co nejrychleji uzavřít a dokončit. Více se projeví snaha druhých dodržet stanovené lhůty a celkové firemní dohody. Více se zviditelní, co není perspektivní a co nepodporuje aktuální celkovou situaci. Dozvědět se tak můžete, kdo koncem měsíce září odchází nebo s kým byla přerušena dočasná spolupráce.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Raka. Dodává do dne navýšené vnímání rodinných zájmů a potřeby společně dokončit vše, co je aktuálně možné. Zdravotně je den zaměřen na trávení, žaludek, žlučník a na játra. Intuitivně můžete využít postavení Luny k očistné a detoxikační kúře. Vhodná je lehká strava a koupel s přídavkem soli.

AoL icon

Láska

Dnešním zaměřením se budete moci věnovat tomu, co je zapotřebí ještě dnes odklidit, odstranit či jinak vyčistit. Luna v Raku Vás může i nepřímo navést k otázkám ohledně vody, vodovodního řádu, topení a odpadů. Řešit můžete i úsporu vody a jak na to. Více Vás dnes mohou zaměstnat i práce na zahradě spojené s odstraněním suchých a odkvetlých rostlin.

Promotion