Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

05.01.2022

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, energie dne napomáhají uskutečnit příjemnou změnu a vnímat i přínosný vliv této změny. Luna ve vzdušných Vodnářích Vám může svým vlivem poslat svěží inspiraci a chuť něco vylepšit.

AoL icon

Kariéra

V pracovním prostředí Vás mohou i okolní vlivy nasměrovat k nutnosti detailněji si zjistit konkrétní změny v zákoně a co přesně se také letošním nástupem nového roku mění. Měli byste mít příležitost něco si přizpůsobit dle svého a to i dnešní bohatou výměnou informací.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje vzdušným znamením Vodnáře. Podporuje studium a nabízí i téma vzdělání, zahraničí a nových technologií. Zdravotně je den zaměřen na dolní části končetin, lýtka, kotníky, žíly a na endokrinní systém. Vhodný je i boj proti křečovým žilám.

AoL icon

Láska

Dnešní rodinné dění Vám může zprostředkovat možnost něco spontánně vymyslet a tím i změnit dnešní program dne. Přilákat Vaši pozornost může i nový podnět, který bude moci obohatit Vaše úvahy obohacující inspirací. Pocítit můžete i nutnost naučit se využívat internetový konkrétní program či jinou aplikaci.

Promotion