Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, dnešní energie dne nabízí poutavý společný program, při kterém je možné intenzivněji zaznamenat i to, kdo má tendenci něco Vám odhalit a přesněji Vás o něčem informovat. Dnešní námět může mít sexuální podtext a přinést Vám tím možnost zbavit se určité obavy či představy.

Kariéra

V pracovní oblasti den nabízí možnost postřehnout, čemu již končí záruka či co koncem měsíce května také končí. Bystře prohlédnete, jaké informace je nutné si ověřit a jaké kroky k tomu i podniknout.

Zdraví

Luna se přehoupla do vodního znamení Štíra. Vnáší do dne nevysvětlitelné jevy a impuls zabývat se určitými záhadami a tajuplnými náměty. Zdravotně je den zaměřen na intimní oblast, močové cesty, vylučovací orgány, konečník a na nervový systém. Den otevírá i téma hormonálních změn a přirozených cyklů.

Láska

Příjemná květnová sobota Vám může i skrze dnešní zaznamenané informace a impulsy prozradit, jaký konečný verdikt se blíží a jak to souvisí i s tím, co chce druhý sám ukončit. Blížící se Úplněk ve Štíru Vám tak může pomoci předem se na něco připravit a přinést Vám tím i ujasnění si dalších kroků.