Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

14.10.2021

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, Vaše skvělé postřehy Vás mohou navést k získání větší nezávislosti a možnosti detailněji o něčem diskutovat a logicky argumentovat ohledně toho, co je aktuálně přínosné a vede ke zlepšení konkrétní situace. Dostat se Vám do rukou může i úsporný program, který Vás může v určitém směru inspirovat.

AoL icon

Kariéra

Čtvrteční pracovní doba Vám může nabídnout skvělý tip na to, jak některou věc posunout kupředu a tím i zamezit případnému oddálení. Měnit tak můžete něco starého za nové a mít dobrý pocit z toho, co nového se Vám podařilo získat. Den přeje i odbornému studiu a možnosti postřehnout zajímavé informace ohledně profesního růstu.

AoL icon

Zdraví

Luna se přehoupla do vzdušného znamení Vodnáře. Podporuje nezávislost, otevřenost a pravdivě vyjádřený postoj vůči svému vnitřnímu přesvědčení. Nabízí téma moderní vědy a pokroku. Zdravotně je den zaměřen na lýtka, bérce, kotníky, žíly a krevní oběh. Vhodná je střídavá sprcha studenou a teplou sprchou a pozornost věnovaná boji proti křečovým žilám. Nevhodné jsou delší procházky.

AoL icon

Láska

V domácím prostředí Vám dnešní transformační energie dne mohou nabídnout možnost získání nového úhlu pohledu. Budete moci zaznamenat, v jaké oblasti již necháváte průchod konkrétní záležitosti a to i s vyjádřeným respektem vůči druhému. Potěšit Vás může i dnešní pozvání na kávu a nově získané poznatky.

Promotion