Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion

Horoskopy

15.09.2021

Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, dnes byste měli mít příjemný důvod více se uvolnit a zabavit se tím, co máte rádi a co Vám přináší spokojené pocity radosti. Den nabízí i milý důvod k vzájemnému velkorysému obdarování. Nechte se mile překvapit.

AoL icon

Kariéra

V profesní oblasti Vám dnes může přijít i nové zboží či doplňková pomůcka, která Vám pomůže něčím novým se pravidelněji zabývat. Sami si více uvědomíte, co vše si můžete dovolit a jakým způsobem můžete uplatnit Váš profesní talent a dar. Podvědomě jste se na dnešní den mohli i slavnostněji obléci.

AoL icon

Zdraví

Luna se pohybuje zemským znamením Kozoroha. Vnáší do dne viditelné výsledky dosažené vlastním projeveným úsilím a vytrvalostí. Zdravotně je den zaměřen na klouby, vazy, kosti, kolena, nehty a na pokožku celého těla. Vhodná je aktivita, která Vás baví a která příznivě ovlivňuje krevní oběh.

AoL icon

Láska

Dnešní energie dne nabízí změnu zaměření a tím i příjemnou motivaci ke společné aktivitě, která obohacuje a dodává náměty k novému poznání. Všimnout si můžete, co druhého nově zajímá a co s projeveným zaujetím začíná pravidelněji sledovat. Těšit se můžete i na upřímnou poklonu či jinak vyjádřený obdiv vůči Vám.

Promotion