Přejít k hlavnímu obsahu
Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, dnešní energie dne zvyšuje touhu po požitkářství a po nových zážitcích. Všimnout si tak můžete i toho, kdo dnes více poukáže na své zájmy a co by si rád vyzkoušel. Záležet tak bude na Vás, zda se přidáte či si vyberete jinou možnost.

Kariéra

V pracovním prostředí můžete více hovořit o kvantitě a kvalitě, která se může projevovat v různých aspektech. Dnešní situace tak může i neplánovaně něco vítaně změnit. Je možné, že Vám i někdo z kolegů projeví přízeň, kterou byste sami neočekávali.

Zdraví

Luna se přehoupla do zemského znamení Býka. Napomáhá vyvíjet kroky k ukotvení svých záměrů a tím i k podpoře vnitřní stability. Zdravotně je den zaměřen na krk, šíji, hrtan, hlasivky, štítnou žlázu, uši a na smyslové orgány. Vhodná je cvičení zaměřené na uvolnění krční páteře.

Láska

Dnešní energie dne svádí k uspěchanosti a k neklidu, který může způsobovat i vnitřní přesvědčení o tom, zda Vám něco neuniká. Vliv Luny v Býku má tendenci přirozeně Vás uzemnit a vybrat si to, co i Vám pomůže něco příjemného spojit s tím, co nutně potřebujete zajistit. Překvapení Vám může přinést i magická Svatojánská noc.