Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoscope

Váhy

23. 9. - 23. 10.

Milé Váhy, pocitově můžete mít dnes i zvýšenou tendenci zachytit určitý důkaz či odkaz toho, zda jste se k něčemu správně rozhodli či vyjádřili. Učit se tím můžete, nenechat se ovlivnit druhými a pevně si stát za tím, co Vám Vaše srdce a intuice sama našeptává.

Kariéra

V pracovní oblasti se mohou dnešní povinnosti kumulovat a navyšovat na Vás zátěž. Důležitá bude komunikace s druhými a to i ohledně nutných organizačních záležitostí spojených i s příjmem zboží a materiálním zajištěním.

Zdraví

Luna se pohybuje ohnivým znamením Střelce. Napomáhá vystřelit žhavý šíp tam, kde sami cítíte vnitřní posun a příhodné podmínky ke svěží osobní tvorbě. Zdravotně je den zaměřen na kyčle, boky, kostrč, křížovou oblast, stehna, žíly a na smyslové orgány. Dopřejte si přesně to, co Vám pomáhá uklidnit mysl a naladit se na celkové prospěšné a úlevné energie dne.

Láska

Dnešní energie dne nabízí určité duchovní poznání a pochopení vyššího smyslu Vaší seberealizace a racionálních úvah. Den je také o projevu vzájemného respektu a tolerance. Citlivěji můžete vnímat okolní dění a co nebo kdo má tendenci něco proměnit v pomyslné cenné zlato.